Coupe de Samaria 2014
Womenīs foil - cadet
Klub sermu Samorin
October 18th 2014

      Tableau de 32

    Tableau des battus du tableau de 32     Tableau de 32     Tableau de 16   Tableau de 8
       1   TSUKHISHVILI Mariami      
   MUKHINA Yulia            TSUKHISHVILI Mariami 
       32   MUKHINA Yulia   NATIONAL TEAM  15/11
 FRACKENPOHL Helena                TSYBIROVA Kamilla 
15/7      17   TSYBIROVA Kamilla   NATIONAL TEAM       15/12
   FRACKENPOHL Helena            TSYBIROVA Kamilla      
    16   FRACKENPOHL Helena   FC TAUBERBISCHOFSHEI  15/7     
                  TSYBIROVA Kamilla 
       9   UDOVICHENKO Anna   NATIONAL TEAM         15/14
   POSGAY Zsofia            UDOVICHENKO Anna      
       24   POSGAY Zsofia   PSV STUTTGART  15/14     
 BRETEAU Andrea                UDOVICHENKO Anna 
15/11      25   TOTH Janka   TOREKVES       15/10
   BRETEAU Andrea            TOTH Janka 
     BRETEAU Andrea   CLUB CARDENAL CISNER  15/9
 
       5   KARPACHEVA Anastasia   NATIONAL TEAM 
   SUNDUCHKOVA Alexandra            KARPACHEVA Anastasia 
       28   SUNDUCHKOVA Alexandra   NATIONAL TEAM  15/14
 SUNDUCHKOVA Alexandra                MATYSIAK Katarzyna 
15/6      21   ELSHARKAWY Yara          15/13
   ELSHARKAWY Yara            MATYSIAK Katarzyna      
    12   MATYSIAK Katarzyna   WARTA-MUSZKIETEROWIE  15/8     
                  GOLOKOLENKO Alla 
       13   GOLOKOLENKO Alla   NATIONAL TEAM         15/12
   KUCHEROVA Margarita            GOLOKOLENKO Alla      
       20   KUCHEROVA Margarita   NATIONAL TEAM  15/8     
 KUCHEROVA Margarita                GOLOKOLENKO Alla 
13/12      29   BRONIKOWSKA Zofia   WARTA-MUSZKIETEROWIE       15/11
   KISTEREVA Alexandra            BRONIKOWSKA Zofia 
     KISTEREVA Alexandra   NATIONAL TEAM  15/7
 
       3   MARTYANOVA Marta   NATIONAL TEAM 
   KOKAI Csilla            MARTYANOVA Marta 
       30   KOKAI Csilla   MTK  15/5
 SZOSTAKIEWICZ Alicja                MARTYANOVA Marta 
14/4      19   PASZTOR Flora   TOREKVES       15/8
   SZOSTAKIEWICZ Alicja            PASZTOR Flora      
    14   SZOSTAKIEWICZ Alicja   UKS ATENA GDANSK  15/12     
                  MARTYANOVA Marta 
       11   MAMAEVA Natalia   NATIONAL TEAM         15/12
   MAMAEVA Natalia            MALYSHKINA Alina      
       22   MALYSHKINA Alina   NATIONAL TEAM  15/13     
 SZANTAY Anna                EBERT Leonie 
15/9      27   SZANTAY Anna   BHSE       15/4
   SZANTAY Anna            EBERT Leonie 
     EBERT Leonie   FC TAUBERBISCHOFSHEI  15/3
 
       7   BERTHIER Amita   Z FENCING 
   YUSOVA Victoria            BERTHIER Amita 
       26   YUSOVA Victoria   NATIONAL TEAM  15/11
 YUSOVA Victoria                BERTHIER Amita 
15/7      23   BATENINA Olga   NATIONAL TEAM       15/9
   GALEEVA Kamilla            BATENINA Olga      
    10   GALEEVA Kamilla   NATIONAL TEAM  15/13     
                  HAJAS Nora 
       15   SZEWCZYK Wiktoria   UKS ATENA GDANSK         13/6
   LIDZBARSKA Julia            SZEWCZYK Wiktoria      
       18   LIDZBARSKA Julia   UKS ATENA GDANSK  15/13     
 KUDLACEK Beatrice                HAJAS Nora 
15/10      31   KUDLACEK Beatrice   FGS STOCKERAU       15/4
   KUDLACEK Beatrice            HAJAS Nora 
     HAJAS Nora   TOREKVES  13/8

 
Document engarde-escrime - 18/10/2014 19:33:33
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently